Forum Minecraft Extra

Minecraftextra.ench.pl - nasz serwer

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-05-01 19:43:46

Lili57
Użytkownik
Dołączył: 2020-05-01
Liczba postów: 1
WindowsOpera 68.0.3618.63

Podanie na Kidmoda

Nick w grze: Lili57

Wiek: __

Długość grania na serverze: kilka dni

Długość grania w mc: 3 lata

Otrzymane kary (mute, ban itp): ... (nic)

Czy posiadasz konto na dsc: tak

Komendy admina moda itp (wymień): /ban, /tp, /kick, /gamemode, /say, /pardon

Ile możesz poświęcić serverowi: Dużo czasu [dblpt]P

Czy pełniłeś/aś jakąś funkcję na innym serverze: nie

Wymień obowiązki członków administracji: Zwracać uwagę graczom, banować właściwych graczy, informować graczy, pomagać oczywiście i zawsze być do dyspozycji. No i być sympatycznym, nikt nie lubi wrednych adminów/modów.

Obecna administracja (wymień): SuperOski, GusiaHorse, VX_Nirowa_XV, ZakJan10XX

Dlaczego akurat Ty: Ja, ponieważ staram się być miła do innych graczy (i ogólnie ludzi), dużo gram w Minecrafta, bardzo bardzo lubię ten serwer i chcę zobaczyć, jak to jest być modem.

Coś o sobie (min. 5 pełnych zdań): Jestem Lili57 i kochammm grać w gry. Nie jest to jednak moja jedyna pasja. Oprócz tego, gram na gitarze i kocham ale to kocham zwierzęta (zwłaszcza psy). Moim hobby poza tym jest pisanie książek. Lubię również słuchać muzyki.

Offline

#2 2020-05-01 19:45:52

SuperOski
Administrator
Dołączył: 2020-04-26
Liczba postów: 3
WindowsOpera 67.0.3575.130

Odp: Podanie na Kidmoda

Hym... Lidio, otóż tak, ładnie napisałaś i bardzo chciałbym ciebie widzieć na miejscu Redaktora i członka administracji. Jestem na tak. Ale nie rozumiem jednego, dlaczego piszesz że napisałaś "beznajdziejnie".

Offline

#3 2020-05-01 19:58:14

GusiaHorse
Administrator
Dołączył: 2020-04-28
Liczba postów: 3
AndroidChrome 78.0.3904.108

Odp: Podanie na Kidmoda

Tak wypowiem się (jak na priv pisałam) z komendami mogę pomóc podanie ładne napisane też chciała bym widzieć Cię w administracji, moim zdaniem się dostaniesz i też nie rozumiem o co Ci chodzi z tym "beznadziejne"


I'am Gustaf [dblpt]D
Lubie beke, pisać m np umkumlemlem i gram na ukulele, jeżdżę konno i kocham koniowate. Moje marzenia mają historię i kosztowały by 56-tyś 800-zł po szybkich przeliczeniach (jeśli ktoś chce wiedzieć zapraszam tu GusiaHorse#4102) ważna rzecz kto wkurzy Gustafa juz nie ma życia tak tylko uprzedzam [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mastermind - derpxxl - scprp - earthshaker - gang-gc