Forum Minecraft Extra

Minecraftextra.ench.pl - nasz serwer

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-04-29 10:53:23

BaNaNeQ
Użytkownik
Dołączył: 2020-04-28
Liczba postów: 2
WindowsOpera 67.0.3575.130

Podanie na KidModa

1. Nick w grze: BAN4NEQ
2. Wiek: 16 lat
3. Długość grania na serwerze: 3 dni
4. Długość grania w MC: 5 lat
5. Otrzymane kary: ban (2h)
6. Czy posiadasz konto dsc: Tak
7. Ile możesz poświęcić serwerowi: 6-7 godz. dziennie
8. Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serverze: Tak, (ChatMod, Jr.Admin)
9. Wymień obowiązki członków administracji:
- VX_Nirowa_XV: pilnowanie porządku, zarządzanie osobami z niższą rangą, pomoc graczom
- GusiaHorse: wykonywanie poleceń osób z wyższą rangą, dbanie o porządek, obserwacja chatu, pomoc graczom
- ZakJan10XX: wykonywanie poleceń osób z wyższą rangą, dbanie o porządek, obserwacja chatu, pomoc graczom
- SuperOski: konfiguracja pluginów serwera, wykonywanie poleceń właściciela serwera, pomoc graczom
10. Obecna administracja:
- Właściciel: VX_Nirowa_XV
- Admin: GusiaHorse
- Admin: ZakJan10XX
- Technik: SuperOski
11. Dlaczego akurat ty: Posiadam dwuletnie doświadczenie jako Jr.Admin oraz trzyletnie jako ChatMod, stosuję się do regulaminów serwerów, zachowuję kulturę wobec innych graczy, staram się pomóc innym
12. Coś o sobie:
Nazywam się Gabriel i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Mam 16 lat i mieszkam w małym mieście Jelenia Góra na Dolnym Śląsku. Moim wielkim zainteresowaniem jest informatyka, tworzenie stron internetowych oraz serwerów (nie tylko Minecraft [sred])). Moim ulubionym zajęciem jest granie w koszykówkę. Kocham to, co mnie otacza, to samo uczucie żywię do większości zwierząt, zwłaszcza do królików, które sam posiadam. W przyszłości chciałbym pracować na stanowisku Informatyk-Programista. Gdy nie mam co robić, siadam do komputera i włączam tą grę i wchodzę na różne serwery. Na większości z nich, wiele graczy mnie zna i za to cenie serwery minecraft. Mam nadzieję, że dostanę się na stanowisko KidModa [dblpt])


Siemson!

Offline

#2 2020-04-29 12:02:11

SuperOski
Administrator
Dołączył: 2020-04-26
Liczba postów: 3
WindowsOpera 67.0.3575.130

Odp: Podanie na KidModa

Plusy:
- Ładnie napisane podanie
- Wszystko dobrze napisałeś
Minusów nie znajde.
Czekam na werdykt Administracji i wtedy sie odezwiemy do ciebie, albo na forum, albo na discordzie.

A i wspomne że chcesz iść w tym kierunku co ja.

Offline

#3 2020-04-29 13:06:21

VX_Nirowa_XV
Administrator
Dołączył: 2020-04-26
Liczba postów: 1
WindowsOpera 67.0.3575.137

Odp: Podanie na KidModa

Wiek na plus
Podanie ładnie napisane
Nie widze żadnych minusów

Myśle że możemy cie przyjąć


Jezdem Nirowa aka Żwir [dblpt]D
Kocham koniowate [dblpt]D Moje marzenia mają swoją historię [dblpt][pion]
(Jeśli ktoś jest zainteresowany pisz tu: Żwir#1985 (dsc)
Moją ulubioną emotką jest [dblpt][pion] Lubie zastępować litery "s" i "t" literami "z" i "d"

Offline

#4 2020-04-29 13:16:18

GusiaHorse
Administrator
Dołączył: 2020-04-28
Liczba postów: 3
AndroidChrome 78.0.3904.108

Odp: Podanie na KidModa

Plusy jest ich ogrom i raczej minusów nie znajdę mogę się przyczepić delikatnie do obowiązków bo miały być ogólne A nie poszczególne Ale tak na prawdę wyszło też na plus więc czekaj na odpowiedź [dblpt])
A tak poszczególne plusy to:
Ładnie napisane
Tak jak mówiłam te obowiązki wyszły Ci na plus bo jednak trochę dokładniej podałeś Ale co do tego że admin się słucha właściciela to mogę tylko powiedzieć że nie zawsze tak jest
I to że już pełniłeś taką funkcję


I'am Gustaf [dblpt]D
Lubie beke, pisać m np umkumlemlem i gram na ukulele, jeżdżę konno i kocham koniowate. Moje marzenia mają historię i kosztowały by 56-tyś 800-zł po szybkich przeliczeniach (jeśli ktoś chce wiedzieć zapraszam tu GusiaHorse#4102) ważna rzecz kto wkurzy Gustafa juz nie ma życia tak tylko uprzedzam [dblpt]D

Offline

#5 2020-05-01 19:21:50

SuperOski
Administrator
Dołączył: 2020-04-26
Liczba postów: 3
WindowsOpera 67.0.3575.130

Odp: Podanie na KidModa

Podanie przechodzi dalej.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
insekt - spiski - spolecznoscfamestar - cosgdzieskiedys - fuzjawyobrazni