Forum Minecraft Extra

Minecraftextra.ench.pl - nasz serwer

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-04-29 10:49:41

BaNaNeQ
Użytkownik
Dołączył: 2020-04-28
Liczba postów: 2
WindowsOpera 67.0.3575.130

Podanie na KidModa

1. Nick w grze: BAN4NEQ
2. Wiek: 16 lat
3. Długość grania na serwerze: 3 dni
4. Długość grania w MC: 5 lat
5. Otrzymane kary: ban (2h)
6. Czy posiadasz konto dsc: Tak
7. Ile możesz poświęcić serwerowi: 6-7 godz. dziennie
8. Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serverze: Tak, (ChatMod, Jr.Admin)
9. Wymień obowiązki członków administracji:
- VX_Nirowa_XV: pilnowanie porządku, zarządzanie osobami z niższą rangą, pomoc graczom
- GusiaHorse: wykonywanie poleceń osób z wyższą rangą, dbanie o porządek, obserwacja chatu, pomoc graczom
- ZakJan10XX: wykonywanie poleceń osób z wyższą rangą, dbanie o porządek, obserwacja chatu, pomoc graczom
- SuperOski: konfiguracja pluginów serwera, wykonywanie poleceń właściciela serwera, pomoc graczom
10. Obecna administracja:
- Właściciel: VX_Nirowa_XV
- Admin: GusiaHorse
- Admin: ZakJan10XX
- Technik: SuperOski
11. Dlaczego akurat ty: Posiadam dwuletnie doświadczenie jako Jr.Admin oraz trzyletnie jako ChatMod, stosuję się do regulaminów serwerów, zachowuję kulturę wobec innych graczy, staram się pomóc innym
12. Coś o sobie:
Nazywam się Gabriel i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Mam 16 lat i mieszkam w małym mieście Jelenia Góra na Dolnym Śląsku. Moim wielkim zainteresowaniem jest informatyka, tworzenie stron internetowych oraz serwerów (nie tylko Minecraft [sred])). Moim ulubionym zajęciem jest granie w koszykówkę. Kocham to, co mnie otacza, to samo uczucie żywię do większości zwierząt, zwłaszcza do królików, które sam posiadam. W przyszłości chciałbym pracować na stanowisku Informatyk-Programista. Gdy nie mam co robić, siadam do komputera i włączam tą grę i wchodzę na różne serwery. Na większości z nich, wiele graczy mnie zna i za to cenie serwery minecraft. Mam nadzieję, że dostanę się na stanowisko KidModa [dblpt])


Siemson!

Offline

#2 2020-04-29 11:36:07

SuperOski
Administrator
Dołączył: 2020-04-26
Liczba postów: 3
WindowsOpera 67.0.3575.130

Odp: Podanie na KidModa

Zamykam - dwa razy ci sie wysłało.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
serwerynkocur - tekvex - huzu - bananpizds - quantummta